محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۷۱     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۱۶ °C
دمای زنجان در ساعات آینده


محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۱/۲۱

 اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ،خدابخش مرادی امروز در جلسه اعزام موکب‌های اربعین حسینی به مناطق سیل زده با تبریک اعیاد شعبانیه و ضمن تقدیر و قدردانی از اهداف انسان دوستانه زنجانی‌ ها در کمک به سیل زدگان اظهار داشت: بارش‌های اخیر در استان زنجان موجب خسارات چندانی نشد و خوشبختانه در حال حاضر استان در جایگاه کمک به سیل زدگان قرار دارد.

وی خدمت رسانی به سیل زدگان را امری انسانی عنوان کرد و افزود: در ادبیات دینی، ملی و فرهنگ غنی اسلامی دستگیری، مدد رسانی و کمک به دیگران جایگاه ویژه‌ ای دارد و مردم ایران از همان روزهای اول ایجاد سیل تمام توان را با تمام دستگاه‌ها اجرایی به صورت خودجوش به کار گرفتند.

 معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان بیان کرد: رویکردی که در کشور اتخاذ شده رسیدن به یک وحدت در ارائه خدمت است این کار در مرحله اول توسط هلال احمر انجام شد.

وی با بیان اینکه استان زنجان سابقه درخشانی در سطح کشور دارد و خدمات ارزنده‌ای به زائران سالار شهیدان داشته است، خاطر نشان کرد: نیاز حاضر ارائه خدمت در درون مرزهای جغرافیایی است و به دستور وزیر کشور موکب اربعین حسینی زنجان جهت ارائه خدمت به خوزستان اعزام می‌شود.

مرادی خاطر نشان کرد: در استان اقدامات اولیه انجام شده و تجهیزات اولیه به خوزستان ارسال شده و تیم پای کار است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با بیان اینکه باید یک تقسیم کار با فرمانداران در سطح استان بین هیئت‌های مذهبی و مردم انجام شود، اظهار داشت: وظیفه طبخ 5 هزار غذا به مدت یک ماه به موکب زنجان در خوزستان واگذار شده است و این امر نیازمند کمک هر چه بیشتر مردم دارد.

به گفته وی تمام مراحل تهیه تجهیزات، تهیه اقلام و مواد غذایی، طبخ و توزیع غذا توسط زنجانی‌ های اعزام شده با موکب انجام خواهد شد.

مرادی ضمن تقدیر از تمام ارگان‌ های دولتی، مردم و سازمان‌های مردم نهاد از فرمانداران خواست این ستاد در شهرستان‌ها نیز تشکیل شود، صدا و سیما در کنار شماره حساب سازمان هلال احمر شماره حساب ستاد اربعین استان را جهت جذب کمک‌ های مردمی اعلام کند تا طبخ غذا و انجام وظیفه موکب حسینی زنجان در خوزستان به درستی صورت گیرد.

وی تاکید کرد: اگر سازمان مردم نهادی قصد جمع آوری کمک‌های مردمی دارد این امر حتما باید با هماهنگی ستاد اربعین و هلال احمر انجام شود.

منبع:تسنیم زنجان
دیدگاه های شما - میزبانی زنجانی‌ ها با برپایی موکب برای مردم سیل‌ زده در خوزستان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۳۳
طلوع خورشید ۰۶:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۱
غروب خورشید ۱۹:۲۳
اذان مغرب ۱۹:۴۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۸
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1278
بازديد ديروز :7455
بازديد کل :4655967