محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۴۴۸     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۱/۲۲

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، شهردار زنجان گفت: برای بالا بردن کیفیت ناوگان‌ عمومی همه ۱۴۰ اتوبوس شهری در ایام نوروز از نظر کیفیت ظاهری، آلایندگی‌ها، بیمه و سیستم گرمایشی و سرمایشی معاینه فنی شدند تا مسافران به اتوبوس‌های با کیفیت لازم سوار شوند.

مسیح‌اله معصومی امروز در نخستین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان در سال 98 اظهار داشت: به تمام ایستگاه‌ها واتوبوس‌ها GPS نصب شد تاکنترل بر اتوبوس‌ها سیستمی شده و بتوانیم حمل و نقل عمومی را تقویت کنیم که در این صورت نظارت بر کار اتوبوس‌ها و رانندگان نیز افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه علم و تجربه اثبات کرده است که تنها راه نجات ترافیک در هسته مرکزی شهر،  توسعه حمل و نقل عمومی است، گفت: برای کنترل ترافیک یا باید عرض خیابان‌ها را تعریض کنیم که در خیابان امام(ره) و سعدی امکانپذیر نیست و یا باید خیابان جدید بسازیم که زمانبر بوده و طرح ترافیک و طرح زوج و فرد نیز در تهران موفق نبوده است.

شهردار زنجان به ساماندهی خطوط اتوبوس‌های درون شهری زنجان اشاره کرد و گفت: تلاش کردیم قیمت‌ها را افزایش ندهیم و حتی در هسته مرکزی شهر کاهش دهیم.

وی افزود: در این خطوط جدید اتوبوسرانی تقریبا سه نوع خط داریم که شامل خط‌های سمت شرق زنجان که قبلا به خیابان امام(ره) و پایانه هفت تیر می‌رفتند و سبب ایجاد ترافیک سنگین می‌شدند، این اتوبوس‌ها به پارک‌سوار میدان آزادی منتقل می‌شوند.

معصومی با بیان اینکه دسته دوم اتوبوس‌هایی هستند که در قسمت شمال و شمال‌غرب زنجان می‌آیند که در پارک‌سوار میدان ارتش مستقر می‌شوند، ادامه داد: دسته سوم اتوبوس‌هایی هستند از سمت غربی وارد سبزه میدا ن می‌شوند که قرار است در آینده یک پارک سوار دیگر به نام امجدیه ایجاد شود.

شهردار زنجان گفت: عزم شهرداری و شورای شهر زنجان برای اجرای این طرح 100 درصد است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای سال جاری گفت: اتمام پل گلشهر، آغاز یک تقاطع جدید، انتقال بهشت زهرا به محل جدید، آغاز پروژه سبزه میدان، آغاز بکار منطقه 4 شهرداری، ادامه ممیزی املاک، حل مشکل جدی آسفالت زنجان، انجام سرمایه‌گذاری‌های جدید مثل کارخانه کبریت و پارک آ بی و بحث جهانی شدن زنجان در سال جاری مطرح است.

منبع:تسنیم زنجان
تماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۲۵
طلوع خورشید ۰۶:۵۳
اذان ظهر۱۲:۰۱
غروب خورشید ۱۷:۰۸
اذان مغرب ۱۷:۲۸
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۷
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :39403
بازديد ديروز :66976
بازديد کل :7605598