محبوب ترین ها    | استان زنجان | آرایشگاه زنانه در زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۲     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
دما هم اکنون ۲۱ °C
دمای زنجان در ساعات آینده

تبليغات A
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۱/۲۲

اخبار زنجان : به گزارش واحد خبر سایت جامع استان زنجان ، شهردار زنجان گفت: برای بالا بردن کیفیت ناوگان‌ عمومی همه ۱۴۰ اتوبوس شهری در ایام نوروز از نظر کیفیت ظاهری، آلایندگی‌ها، بیمه و سیستم گرمایشی و سرمایشی معاینه فنی شدند تا مسافران به اتوبوس‌های با کیفیت لازم سوار شوند.

مسیح‌اله معصومی امروز در نخستین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان در سال 98 اظهار داشت: به تمام ایستگاه‌ها واتوبوس‌ها GPS نصب شد تاکنترل بر اتوبوس‌ها سیستمی شده و بتوانیم حمل و نقل عمومی را تقویت کنیم که در این صورت نظارت بر کار اتوبوس‌ها و رانندگان نیز افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه علم و تجربه اثبات کرده است که تنها راه نجات ترافیک در هسته مرکزی شهر،  توسعه حمل و نقل عمومی است، گفت: برای کنترل ترافیک یا باید عرض خیابان‌ها را تعریض کنیم که در خیابان امام(ره) و سعدی امکانپذیر نیست و یا باید خیابان جدید بسازیم که زمانبر بوده و طرح ترافیک و طرح زوج و فرد نیز در تهران موفق نبوده است.

شهردار زنجان به ساماندهی خطوط اتوبوس‌های درون شهری زنجان اشاره کرد و گفت: تلاش کردیم قیمت‌ها را افزایش ندهیم و حتی در هسته مرکزی شهر کاهش دهیم.

وی افزود: در این خطوط جدید اتوبوسرانی تقریبا سه نوع خط داریم که شامل خط‌های سمت شرق زنجان که قبلا به خیابان امام(ره) و پایانه هفت تیر می‌رفتند و سبب ایجاد ترافیک سنگین می‌شدند، این اتوبوس‌ها به پارک‌سوار میدان آزادی منتقل می‌شوند.

معصومی با بیان اینکه دسته دوم اتوبوس‌هایی هستند که در قسمت شمال و شمال‌غرب زنجان می‌آیند که در پارک‌سوار میدان ارتش مستقر می‌شوند، ادامه داد: دسته سوم اتوبوس‌هایی هستند از سمت غربی وارد سبزه میدا ن می‌شوند که قرار است در آینده یک پارک سوار دیگر به نام امجدیه ایجاد شود.

شهردار زنجان گفت: عزم شهرداری و شورای شهر زنجان برای اجرای این طرح 100 درصد است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای سال جاری گفت: اتمام پل گلشهر، آغاز یک تقاطع جدید، انتقال بهشت زهرا به محل جدید، آغاز پروژه سبزه میدان، آغاز بکار منطقه 4 شهرداری، ادامه ممیزی املاک، حل مشکل جدی آسفالت زنجان، انجام سرمایه‌گذاری‌های جدید مثل کارخانه کبریت و پارک آ بی و بحث جهانی شدن زنجان در سال جاری مطرح است.

منبع:تسنیم زنجان
دیدگاه های شما - ساماندهی خطوط اتوبوسرانی زنجان


نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر
لطفا کد مشاهده شد در تصویر را وارد نماییدتبليغات B
آخرین مطالب سایت استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۴:۱۰
طلوع خورشید ۰۵:۵۹
اذان ظهر۱۳:۱۹
غروب خورشید ۲۰:۳۹
اذان مغرب ۲۱:۰۱
نیمه شب شرعی ۰۰:۲۴
بازدیدها
بازديد امروز :345
بازديد ديروز :3657
بازديد کل :13704849