محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | درباره سایت استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۹۵     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۶/۱۴

رئیس قوه قضاییه گفت: باید چهره فقر از برخی نقاط استان زنجان برطرف شود.

به گزارش سایت خبرهای زنجان،  آیت الله سیدابراهیم رئیسی امروز در بدو ورود به فرودگاه زنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف و برنامه های این سفر اظهار کرد: عرض تسلیت دارم به مردم متدین فرهنگی و با بصیرت استان زنجان امیدوارم خداوند بهترینها را به مردم این استان و کشور مرحمت کند.

   وی بیان کرد: توفیق زیارت مردم زنجان را خواهم داشت از دیرینه به شعور و شعور مردم این استان نسبت به اباعبدالله آگاه بوده و اکنون این توفیق نصیب بنده شده در خدمت مردم این استان باشم.    

رئیس قوه قضاییه افزود: شرکت در مراسم اباعبدالله، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران دیدار با مسئولان استان و آگاهی نسبت به مشکلات اقتصادی استان از جمله برنامه ها خواهد بود.    

وی خاطرنشان کرد: شرکت در جمع روحانیون و نخبگان و محوری ترین نکته شرکت در جمع همکاران قضایی و مطلع شدن از وضعیت از دیگر برنامه ها است.  

  آیت الله رئیسی گفت: استان زنجان امروز حتما تفاوت اساسی کرده اما با همه توسعه یافتگی راه برای پیمودن بسیار است باید تلاش شود از برخی نقاط استان چهره فقر برطرف شود برای بنده مغتنم است که در این ایام در این استان حضور دارم.    

وی عنوان کرد: ۷ نفر از همکارانم به شهرستانها اعزام کردیم که از نزدیک مشکلات استان را ببینند.   

 

انتهای پیام/ موج رسا
تماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۸
طلوع خورشید ۰۷:۲۷
اذان ظهر۱۲:۲۷
غروب خورشید ۱۷:۲۶
اذان مغرب ۱۷:۴۶
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۲
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :2449
بازديد ديروز :7223
بازديد کل :3569247