محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۹۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۶/۳۰

به گزارش سایت خبرهای زنجان،  ناصر فغفوری رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان  با اشاره به اجرای طرح تشدید بازرسی و نظارت بر اقلام پر مصرف در آستانه فرارسیدن ماه مهر و ایام بازگشایی مدارس هدف از اجرای این طرح را تنظیم بازار نوشت افزار و اقلام مورد نیاز دانش آموزان دانست.

او اظهار کرد: پایش مستقیم بازار در زمینه تامین و توزیع لوازم التحریر توسط واحدهای تامین کننده آنها ، برخورد با احتکار و عدم عرضه ، جلوگیری از فروش نوشت افزار تقلبی ، ممانعت از فروش اجباری ، رعایت درصدهای سود مجاز ، رعایت و درج قیمت ها و ... از جمله مواردی است که در این طرح مورد بررسی قرار می گیرد.

فغفوری یادآور شد : وحدت رویه در اقدامات نظارتی و کنترل بازار با هدف ایجاد آرامش از جمله اهداف دیگر اجرای این طرح می باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد : این طرح با همکاری ادارات کل استاندارد ، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف در قالب انجام گشتای مشترک بازرسی  در حال اجراست.

وی عنوان کرد : در این طرح علاوه بر اینکه از پتانسیل ناظرین افتخاری به صورت نامحسوس در سطح نمایشگاهها ، کتاب فروشی ها و سایر مراکز عرضه اقلام تحریری استفاده می شود ،۳۰نفر بازرس اصلی نیز بر روند توزیع این کالاها نظارت کامل دارند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان
دیدگاه های شما
نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر


CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۵
طلوع خورشید ۰۶:۳۰
اذان ظهر۱۲:۰۱
غروب خورشید ۱۷:۳۱
اذان مغرب ۱۷:۵۰
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۸
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1729
بازديد ديروز :24024
بازديد کل :6854848