محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۷۴     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۶/۳۰

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، با اشاره به برنامه های کمیته تامین و تجهیزمدارس استان، گفت: 13 مدرسه از سازمان نوسازی استان در سال جاری تحویل گرفته می شود.
به گزارش سایت خبرهای زنجان،  مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، در نشست خبری با خبرنگاران ، با اشاره به برنامه های اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، برای بازگشای مدارس استان، اظهار داشت: تدوین برنامه های راهبردی و راهبران نظام آموزشی از جمله برنامه های مدون برای سالتحصیلی امسال خواهد بود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، همچنین با بیان اهمیت سامانه تجمیع اطلاعاتی دانش آموزان بازمانده از تحصیل ، گفت: زنجان استان برتر در حوزه آموزش ابتدایی بوده که 18 هزار و 200 نفردانش آموز پایه اول ابتدایی در روز شکوفه ها سال جاری وارد مدرسه می شوند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، با بیان اینکه اکثر مدارس استان آمادگی لازم را برای شروع سال تحصیلی جدید دارد، اضافه کرد: مدارس خشت و گلی از چرخه آموزشی زنجان خارج شده است.
وی، با اشاره به طرح بازدید از مدارس استان خاطر نشان شد: همه مدارس غیر دولتی استان در دو نوبت برای جلوگیری از تخلفات احتمالی بازدید شده است.
رفیعی، با اشاره به سازماندهی مدارس استان برای هر چه بهتر شدن اقدامات آماده سازی در راستای تعلیم و تربیت ، یادآورشد: از اول مهر ماه هیچ مدرسه در استان زنجان بدون معلم نخواهد بود.
وی، با اشاره به رشد 3 درصدی دانش استان، گفت: بالغ بر 199هزار دانش آموز در استان مشغول به تحصیل خواهند شد.
رفیعی ، با اشاره به طرح نظارتی در مدارس برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی نیز ، خاطر نشان شد: در سال تحصیلی جدید آسیب های اجتماعی در مدارس رصد خواهد شد.

انتهای پیام/ایلنا
دیدگاه های شما
نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر


CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۵
طلوع خورشید ۰۶:۳۰
اذان ظهر۱۲:۰۱
غروب خورشید ۱۷:۳۱
اذان مغرب ۱۷:۵۰
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۸
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1820
بازديد ديروز :24024
بازديد کل :6854939