محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۹۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۷/۰۲

به گزارش سایت زنجان، علیرضا کمره ئی، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش و ابراهیم رفیعی، مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با همراهی رئیس آموزش و پرورش ناحیه 1 زنجان،مشاور اجرایی مدیر کل،رئیس اداره حراست،معاون آموزش متوسطه استان و جمعی از کارشناسان ادارات داخلی اداره کل، از بخش های مختلف این هنرستان بازدید به عمل آوردند.
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در این بازدید گفت:هنر جویانی که در این آموزشگاه فارغ التحصیل می شوند، می توانند متناسب با شرایط اقلیمی و فرهنگی زنجان حوزه اشتغال خود را در چنین مکانی تعریف کنند.
وی افزود:آموزشهای ما دو رویکرد را دنبال میکند،یکی مهارتی که به خود اشتغالی منجر می شود و کفایت میکند و دیگری کار آفرینی است که می تواند فرصت های کاری را توسعه دهد.
این مقام مسئول اظهار داشت: ما باید یقین حاصل کنیم که کیفیت آموزش هایمان، به سمت توسعه نیروی انسانی می رود و این در آموزش های هنرستانی و مهارتی حائز اهمیت است.
کمره ئی در ادامه بیان داشت:اگر قرار است بر هنرستانهای کشاورزی تمرکز داشته باشیم باید از مدیران هنرستان ها در نحوه سازمان دادن به آن کمک گرفته و از دیدگاه های آنها استفاده کنیم .
رفیعی،مدیر کل آموزش و پرورش استان هم در پایان، ضمن تشکر ازحضور معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در این هنرستان گفت:جهت پیشبرد اهداف به حمایت همه جانبه از سوی وزارت نیاز داریم و به مدد دعوت می کنیم.
شایان ذکر است؛این هنرستان به مساحت ١٠٦ هکتار در سال ١٣٥٨ با هدف تربیت نیروی انسانی جوان و ماهر در بخش کشاورزی تاسیس شده است.

انتهای پیام/برنا نیوز
دیدگاه های شما
نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر


CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۵
طلوع خورشید ۰۶:۳۰
اذان ظهر۱۲:۰۱
غروب خورشید ۱۷:۳۱
اذان مغرب ۱۷:۵۰
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۸
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1638
بازديد ديروز :24024
بازديد کل :6854757