محبوب ترین ها    | ورود به خبرهای زنجان | استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۱     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۷/۰۴

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: انتقال فرهنگ دفاع مقدس به جوانان در اولویت باشد.

به گزارش سایت زنجان، فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش یادمان های شهدا محلی برای همدلی و اتحادطلایه داران و پیشکسوتان دفاع مقدس زنجان گفت: جنگ ما در دوران دفاع مقدس جنگ حق علیه باطل بود و ما امروز دلتنگ فرهنگ دفاع مقدس هستیم زیرا که این فرهنگ اصیل و مردمی فراموش شدنی نیست.

سردار اوصانلو گفت: امنیت امروز ایران به راحتی و خود به خود به دست نیامده است و آن را بی شک مدیون خون شهدا هستیم.

وی با تاکید بر حفظ روحیه جهادی بین مردم و مسئولان افزود: روحیه جهادی یکی از عوامل مهم پیروزی انقلاب بوده است و اگر می خواهیم این انقلاب پا برجا بماند باید همچون دفاع مقدس روحیه جهادی داشته باشیم.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب با اشاره به ضرورت انتقال فرهنگ و روحیه جهادی به نسل جوان افزود :در این زمینه وظیفه سنگینی بر عهده پیشکسوتان دفاع مقدس قراردارد.

سردار اوصانلو با اشاره به مانع تراشی عده ای برای ساخت یادمان شهدای گمنام در سال های 73و74 افزود :به برکت خون شهدا امروز شاهدیم که همین یادمان ها تبدیل به محل وحدت مردم در جای جای کشورمان شده اند.

فرمانده سپاه حمزه سید الشهدا شمالغرب کشور با اشاره به توانمندی های دفاعی کشورمان گفت در زمان مقابله با شرارت های حزب دموکرات ما 4نقطه را هدف گذاری کردیم و از فاصله 240کیلومتری انجام شد که در پی آن 22نفر کشته شدند و 131نفر زخمی شدند.

سردار اوصانلو افزود: هرچه در دنیا ظلم بیشتر شود فرهنگ دفاع مقدس خریدار بیشتری خواهد داست.
فرمانده سپاه انصارالمهدی استان زنجان در همایش طلایه داران و پیشکسوتان دفاع مقدس از فراهم کردن مقدمات برای برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان در سال1400 خبر داد.

سردار کرمی با اشاره به موافقت و همکاری استانداری زنجان برای برگزاری این کنگره، از تمام فرماندهان پیشکسوتان و بسیجیان استان خواست تا در آماده سازی برای برگزاری کنگره، یاری کنند.

در پایان مراسم از جهاد گران و خانواده شهدا قدردانی شد و درجه سرتیپ تمامی به خانواده 4شهید اعطا شد.

همچنین امروز از کتاب زندگی شهید رستمخانی با نام پای کوبان رونمایی شد.
انتهای خبر/صدا و سیمادیدگاه های شما
نام شما


آدرس ایمیل


آدرس وب سایت


متن نظر


CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۰۵
طلوع خورشید ۰۶:۳۰
اذان ظهر۱۲:۰۱
غروب خورشید ۱۷:۳۱
اذان مغرب ۱۷:۵۰
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۸
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1638
بازديد ديروز :24024
بازديد کل :6854757