محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | درباره سایت استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۲۱     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۷/۲۹

به گزارش سایت زنجان ، با مشارکت مطلوب خیران و حامیان زنجانی میانگین سرانه ماهیانه ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان به ۵۰۵ هزار تومان رسیده است که این رقم بیش از ۲ برابر میانگین کشوری است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان روز دوشنبه با اعلام این خبر، افزود: هم اکنون ۱۳ هزارو ۷۴۶ حامی، حمایت معنوی بیش از سه هزار و ۲۰ یتیم و فرزندان محسنین این نهاد را عهده دار هستند که در استان به طور متوسط هر یتیم دارای ۱۰حامی است.

وی اظهار داشت: خیران می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان یا از طریق درگاه الکترونیکی #۰۰۲۰*۷۴۱* حمایت مادی و معنوی خود را به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد را انجام دهند.

صفری با بیان اینکه مؤلفه‌های مختلفی در تولید فقر نقش دارند و کمیته امداد به‌ تنهایی قادر به از بین بردن فقر نیست،، گفت: در این زمینه، هم‌افزایی مسئولان و مشارکت‌های مردم در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد نقش بالایی در پیشگیری از انباشت فقر و فقرزدایی دارد.

وی با اشاره به اینکه زمینه کارهای خیرخواهانه به‌ویژه در حوزه کاری کمیته امداد در استان زنجان بسیار مساعد است، افزود: همراهی دستگاه‌های مختلف با برنامه‌های اجرایی کمیته امداد در حوزه گفتمان سازی فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری و مبارزه با فقر بسیار اثرگذار بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه رویکرد کمیته امداد بسترسازی برای افزایش زمینه مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی این نهاد است، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با افزایش کمی و کیفی فعالیت مراکز نیکوکاری در استان  بسترهای لازم برای اجتماع‌محور کردن فرآیند فقرزدایی  به نفع جامعه هدف را فراهم کنیم.

 ۲۸ هزار ۳۱۸ خانوار با جمعیت ۵۴ هزار و ۹۸۰ نفر از خدمات کمیته امداد امام خمینی در قالب کمک معیشت بگیر و غیر کمک معیشت بگیر در استان زنجان بهره مند هستند.

 انتهای پیام/ایسناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۶
طلوع خورشید ۰۷:۲۴
اذان ظهر۱۲:۲۹
غروب خورشید ۱۷:۳۴
اذان مغرب ۱۷:۵۴
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۵
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :3162
بازديد ديروز :11997
بازديد کل :3623559