محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | درباره سایت استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۲۷     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۷/۲۹

به گزارش سایت زنجان ، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در مدارس ابتدایی تاکید بر استفاده از کتاب‌های آموزشی، فرصت یادگیری از هم، کنجکاوی و حل مسئله را از دانش‌آموزان می‌گیرد.

اصغر بیات در رابطه با استفاده از کتاب‌های کمک‌ درسی برای مقطع ابتدایی، اظهار کرد: هیچ کتاب کمک‌درسی و کمک آموزشی نباید در مدارس، توسط معلم یا شخص دیگری توزیع شود و هرگونه معرفی توسط معلمان یا سفارش توسط مسئولان مدرسه تخلف آموزشی محسوب می‌شود.

وی در رابطه با اینکه برخی معلمان به والدین پیشنهاد می‌دهند برای دانش‌آموزان کتاب کمک‌درسی تهیه کنند، گفت: نباید معلمی این کار را انجام دهد چون این تفکر با حرفه معلمی، رشد، آموزش و تربیت فرزندان ناسازگار است.

بیات در ادامه افزود: این کتاب‌ها سیستم تدوین کتاب‌های آموزش و پرورش را به هم می‌زند و اصلا نیازی به استفاده از این کتاب‌ها نیست؛ یک منبع آموزشی به نام کتاب‌ درسی داریم که در آن مفاهیم مختلف منطبق با آموزه‌های تربیتی گنجانده شده و نیاز به کتاب‌های کمک‌درسی نیست.

این مسئول بیان کرد: کتاب‌های آموزشی مانند کپسولی است که به دانش‌آموز داده می‌شود؛ ممکن است حافظه دانش‌آموزان را کمی تقویت کند ولی فرصت یادگیری بسیاری از مهارت‌های دیگر مانند با هم رشد کردن، مهارت یادگیری، کنجکاوی و حل مسئله را از آنها می‌گیرد.

انتهای پیام/ ایسنادیدگاه های شما
مینایی    ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ ۲۲:۳۲

مدارسی هستن که ما رو مجبور به خرید میکننCAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۸
طلوع خورشید ۰۷:۲۷
اذان ظهر۱۲:۲۷
غروب خورشید ۱۷:۲۶
اذان مغرب ۱۷:۴۶
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۲
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :2666
بازديد ديروز :7223
بازديد کل :3569464