محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۹۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۷/۳۰

به گزارش سایت زنجان ، جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: با توجه به بارش‌ها در زنجان، رانندگانی که قصد تردد در مسیرهای کوهستانی این استان را دارند لازم است وسایط نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی زمستانی مجهز کنند.

سرهنگ محمدعلی عظیمی افزود: بهتر است رانندگان خودروها قبل از سفر به مناطق کوهستانی و سردسیر از سالم بودن برف پاکن‌ها و بخاری، پر بودن منبع شیشه شور، وجود ضدیخ در رادیاتور و عاج دار بودن لاستیک‌ خودروها، مطمئن شوند.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر مسیرهای ارتباطی استان زنجان به علت ریزش باران لغزنده است، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته هفت فقره تصادف جرحی در جاده‌های زنجان اتفاق افتاد که منجر به مصدومیت ۱۰ نفر از رانندگان و سرنشینان خودروها شد.

عظیمی افزود: ۲ فقره از این حوادث رانندگی در جاده ترانزیت خرمدره و در هر یک از مسیرهای ارتباطی زنجان - بیجار، زنجان - میانه و آزادراه‌های  زنجان - تبریز و زنجان - قزوین، نیز یک فقره تصادف، اتفاق افتاد که خوشبختانه تلفات انسانی نداشت.

جانشین رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: لازم است رانندگان در زمان‌هایی که بارش باران شدید است چراغ‌های خودرو را روشن و در صورت امکان در محلی ایمن توقف کنند و پس از مساعد شدن وضعیت جوی حاکم، ادامه مسیر دهند.

عظیمی افزود: از رانندگان انتظار می رود به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس راه توجه جدی‌تری داشته باشند و برای اطلاع از وضعیت راه‌ها نیز با سامانه ۱۴۱ تماس برقرار کنند.
 انتهای پیام/ایرناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۲۵
طلوع خورشید ۰۶:۵۳
اذان ظهر۱۲:۰۱
غروب خورشید ۱۷:۰۸
اذان مغرب ۱۷:۲۸
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۷
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :364
بازديد ديروز :66976
بازديد کل :7566559