محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۵۲     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۰۱

به گزارش سایت زنجان ، با برنامه‌ریزی انجام‌شده و در صورت تأمین منابع اعتباری موردنیاز و همکاری بانک‌های عامل چهار هزار فرصت شغلی جدید تا پایان امسال برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ایجاد می‌شود.

 هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، در دیدار با مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون این استان، بابیان اینکه چالش‌های اقتصادی موجب بالا رفتن مراجعات به این نهاد شده است، گفت: تلاش می‌کنیم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در بخش‌های مختلف ازجمله اشتغال، زمینه درآمدزایی و استقلال اقتصادی و معیشتی جامعه هدف این نهاد را فراهم کنیم.
وی با اشاره به اینکه راهبرد کمیته امداد توانمندسازی جامعه هدف و ایجاد درآمد باثبات و پایدار برای مددجویان تحت حمایت است، افزود: با همین رویکرد و برنامه‌ریزی انجام‌شده و در صورت تأمین منابع اعتباری موردنیاز و همکاری بانک‌های عامل ۴ هزار  فرصت شغلی جدید تا پایان امسال برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ایجاد می‌شود.

صفری رویکردهای جدید کمیته امداد در حوزه اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد نیز اشاره کرد و افزود: طبق الزامات موجود در بخش ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان تحت حمایت و رویکردهای جدید حوزه اشتغال کمیته امداد ۵۰ درصد فرصت‌های شغلی در سال جاری از طریق راهبران شغلی ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه منابع تخصیصی به کمیته امداد استان زنجان در حوزه اشتغال‌زایی برای مددجویان تحت حمایت در مقایسه با سال گذشته حدود سه برابر شده است، ادامه داد: امیدواریم با همراهی بانک‌های عامل زمینه تحقق برنامه‌های هدف‌گذاری شده این نهاد در حوزه اشتغال فراهم شود.

مسعود کردستانی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان نیز در این دیدار ضمن اعلام آمادگی برای همکاری بیشتر با کمیته امداد در رابطه با پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت این نهاد، گفت: ایجاد اشتغال برای نیازمندان عزت‌نفس این خانواده‌ها را افزایش داده و بسیار ارزشمند است.

انتهای پیام/برناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۲۵
طلوع خورشید ۰۶:۵۳
اذان ظهر۱۲:۰۱
غروب خورشید ۱۷:۰۸
اذان مغرب ۱۷:۲۸
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۷
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :273
بازديد ديروز :66976
بازديد کل :7566468