محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۷۱     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۱۱

 به گزارش سایت زنجان ، مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان روز شنبه در این خصوص گفت: طی ۶ ماهه اول سال جاری ۸۲ هزارو ۵۰۰ نفر از بیمه شدگان سالمند بالای ۶۵ سال از خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی در این استان بهره مند شده اند.

دکتر علی محمدی با اشاره به رشد پنج درصدی مراجعان سالمند به مراکز درمانی تامین اجتماعی استان در نیمه اول سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل افزود: ۷۹ هزار نفر در ۶ ماهه اول سال گذشته از خدمات درمانی این سازمان در استان بهره مند شده بودند.

وی اضافه کرد: سالمندان و افراد پیشکسوت، نخبگان و خردمندان جامعه هستند و اجرای طرح تکریم، بیانگر نگاه رفیع سازمان به منزلت اجتماعی و شخصیت والای انسانی تجربه اندوزان و سالخوردگان است.  

این مسئول ادامه داد: رعایت اخلاق و ادب و نزاکت اجتماعی در تمامی مراکز درمانی توسط کادر درمانی برای سالمندان  سرلوحه امور مدیریت درمان استان بوده که خوشبختانه در سال جاری با مکانیزم هایی، رفتار کارکنان مراکز درمانی رصد و با اندک افراد خاطی نیز برخورد شد.

وی اظهار داشت: تامین اجتماعی در ۲ بخش درمان مستقیم و غیرمستقیم خدمات خود را به گروه‌های تحت پوشش ارائه می‌کند که در حوزه درمان مستقیم و بر اساس آمار ارائه شده سازمان تامین اجتماعی ۴۱۲ مرکز درمانی در سطح کشور دارد که از بزرگترین و مجهزترین بیمارستان‌ها تا دور افتاده ترین نقاط کشور را خدمت رسانی می کند.

 به گفته وی، هم اکنون ۲۳۰ پزشک عمومی، متخصص و دندانپزشک، ۱۳۵ مرکز پاراکلینیک شامل رادیولوژی، آزمایشگاه، ۳۵ درمانگاه خصوصی و دولتی و ۱۲ بیمارستان در استان زنجان طرف قرار داد تأمین اجتماعی هستند.
انتهای پیام/ ایرناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۲۵
طلوع خورشید ۰۶:۵۳
اذان ظهر۱۲:۰۱
غروب خورشید ۱۷:۰۸
اذان مغرب ۱۷:۲۸
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۷
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :455
بازديد ديروز :66976
بازديد کل :7566650