محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۴۵۸     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۱۱

به گزارش سایت زنجان ،  فتح‌الله حقیقی صبح امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با اشاره به اینکه اختلاف عرضه سهام و فروش موضوعی است که با ارائه سند قابل حل است و نیاز به بحث ندارد، اظهار کرد: در ارتباط با ایران ترانسفو نیز از مدیر عامل خواهیم خواست که توضیح دهد.

استاندار زنجان با دعوت از مردم برای حضور در  راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: سخنران این جلسه وزیر اطلاعات است.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمنی دشمن زیاد شده است و ما باید سهم خود را بپردازیم، تصریح کرد: وظیفه ما در این شرایط آرام نگهداشتن جامعه است.

حقیقی با اشاره به اینکه آرام سازی جامعه فقط منحصر به مردم نیست و مدیران نیز باید آرام باشند، گفت: بنده اعتقاد دارم که آرام نبودن جامعه آفت دارد چون ذهن مردم به هم می‌ریزد.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه بنده به عنوان نماینده دولت هیچ گاه دنبال شعار نبوده‌ام، تصریح کرد: البته این به آن معنا نیست که ما ضعف نداریم نه داریم ولی باید مقوم‌های وحدت تقویت شود.

وی با اشاره به اینکه ما با اعضای شورای تامین همکاری خوبی داریم و همیت همکاری موجب شد که از قاچاق گندم جلوگیری کنیم، گفت: همچنین مردم خوبی داریم و تجمعات غیرمجاز ما ۷۰ درصد کاهش یافته است و جزو پنج استان برتر کشور هستیم.

حقیقی با اشاره به اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری نیز ما فعالیت خوبی داریم، تصریح کرد: پروانه بهره‌برداری در استان ۲۳ درصد رشد داشته است و نرخ مشارکت در تابستان نیز افزایش دارد و امسال هفت واحد بالای ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد دلار را افتتاح خواهیم کرد.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه جایگاه استان امروز جایگاه کمی نیست، گفت: با شرایطی که ۴۰ سال است دشمنان با کشور دشمنی دارند، اقدامات خوبی در استان صورت گرفته که از جمله آن کاداستر است.

وی با اشاره به اینکه ما منکر اشکالات نیستیم، اما وقتی اشکالات را می‌گوییم باید موفقیت‌ها را هم بگوئیم، ادامه داد: دکتر وقفچی شما در ارتباط با گوجه فرنگی صحبت کردید در حالی که ما اسفندماه به کشاورزان گفتیم نکارید این محصول جزو محصولات حمایتی نیست.

حقیقی با اشاره به اینکه ما هم باید توفیقات و هم ایرادات را بگوییم، گفت: ما اگر این ور این میز هستیم باید آن ور میز را هم ببینیم و اگر به مدیری ظلم می‌کنیم فردا به خودمان ظلم خواهد شد.

استاندار زنجان همچنین در ارتباط با تفویض اختیار به استان‌ها نیز گفت: واحدهای تولیدی برای حفظ شرایط خود نیازمند تسهیلات هستند که باید حداقل ۱۰ میلیارد تومان باشد.

وی با اشاره به دپوی ۳۰ هزار تن شمش سرب و روی در زنجان افزود: همچنین در ارتباط با مجوز پسماند ۴۰ میلیارد تومان به ما داده شده است که برای فعالیت بهتر در این حوزه درخواست داریم این مبلغ ۵ برابر شود.

کاهش آمار سهام عرضه شده ایران ترانسفو در بورس

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در این جلسه به اقدامات انجام شده در حوزه تهدید کشور در حوزه ارزآوری اشاره کرد و گفت: اجرا نشدن بندی از قانون بودجه کشور در مورد تخصیص بودجه به تولید داخلی باید مد نظر دولت قرار گیرد چرا که دولت مکلف به اجرا آن است.

علی وقفچی عدم تصویب قانون تسهیل امور برای بدهکاران بانکی را یادآور شد و گفت: این قانون برای تعیین تکلیف به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شده است.

وی ادامه داد: بر اساس گزارش بانک مرکزی 250 هزار واحد تولیدی از قانون بمورد نظر بهره‌مند شده و اشتغالزایی 2.5 میلیونی را موجب خواهد شد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از وجود 5 میلیون هکتار زمین بایر دیم در استان خبر داد و افزود: عدم اجرای تبصره «د» قانون بودجه 98 هم از مشکلات موجود در این حوزه است.

وی به عدم کمک رسانی به روستاییان سیل‌زده اشاره کرد و گفت: نتیجه پیگیری‌ها در این مورد صفر بوده و هیچ کمکی نشده است.

وقفچی تصریح کرد: سهام عرضه شده ایران ترانسفو در بورس یک ششم شده است در حالی که صنعت اول استان زنجان است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایران ترانسفو در این بحران نیرو هم جذب کرده است، اما باید استاندار جوابگو باشد که چرا میزان عرضه سهام آن در بورس کاهش یافته است.

آمار ما و وقفچی متفاوت است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان هم در این جلسه تعداد سهام ایران ترانسفو را ۱‌.۵ میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: سهام این شرکت دو نیم برابر افزایش یافته است.
فرامرز نیک‌سرشت با اشاره با اینکه سال قبل ۱۰۰ درصد فروش داشته است که در پنج سال اخیر بی سابقه بوده است، گفت: همچنین این شرکت در حوزه تولید روغن ترانسفورماتور به خودکفایی رسیده است.

وی از وصول یک هزار میلیارد تومان از، مطالبات این شرکت خبر داد و افزود:بع نظر می‌رسد آمار وقفچی و ما متفاوت است.

انتهای پیام/فارستماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۴۷
طلوع خورشید ۰۷:۱۸
اذان ظهر۱۲:۰۹
غروب خورشید ۱۷:۰۱
اذان مغرب ۱۷:۲۱
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۴
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :7812
بازديد ديروز :10168
بازديد کل :2893044