محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۹۲     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۱۲

به گزارش سایت زنجان ، رحیم نوری پور امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتخابات مجلس اسفندماه برگزار می‌شود و احزاب نامزدهای خود را برای انتخابات معرفی می کنند.

سخنگوی کمیته انتخابات جبهه پایداری استان زنجان ادامه داد: این جبهه در گذشته به صورت اعتلافی وارد می شد ولی به دلیل حساسیت مقطع زمانی در این برهه این جبهه با جدیت وارد انتخابات خواهد شد لذا در سطح شهرستانی، استانی و ملی فعالیت خود را در انتخابات مجلس خواهیم داشت.

وی ادامه داد: متاسفانه بسیاری از شعارهای اصلی اوایل انقلاب بر زمین مانده است که بحث استقلال، آزادی، جمهوریت و بهبود وضعیت اقتصادی جامعه از اهم آن است.

به گفته نوری پور، بهبود وضعیت اقتصادی و پرهیز از شعار زدگی، اشرافی گری و دوری از تبعیض و اختلاس، ریشه کنی بیکاری و اشتعال مواردی هستند که جامعه به آن نیاز دارد و جبهه پایداری تلاش می کند با معرفی نامزدهایی که بتواند مجلس تخصصی با قانون گذاری مناسب تشکیل دهد تا بر مشکلات غلبه کند.

به گفته سخنگوی کمیته انتخابات جبهه پایداری استان زنجان در همین راستا در سطح استان ضمن تعامل با سایر گروه ها و احزاب، برنامه هایی برای این جبهه پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه در استان ستاد جبهه پایداری تشکیل شده و از بین افراد همسو و غیرهمسو که اصلح باشد با 16 معیار انتخاب شدند، اظهار کرد: در نهایت پنج نفر استانی انتخاب می شوند و تلاش شده تا به تمام شهرستان ها توجه شود.

این مقام مسئول افزود: شورای ائتلاف اصولگرایان در کشور و استان ها شکل گرفته و در شهرستان ها هم شکل می گیرد.

به گفته نوری پور، اگر در روش ها با شورای ائتلاف به توافق نرسیم در نهایت به صورت مستقل در معرفی نامزدها وارد خواهیم شد.

وی با بیان اینکه اختلاف جدی با شورای ائتلاف نداریم، گفت برای رسیدن به نتیجه و معرفی کاندیدای واحد تلاش می کنیم چرا که سعی می شود در راستای شایسته سالاری پیش رویم .

سخنگوی کمیته انتخابات جبهه پایداری استان زنجان با اشاره به اینکه"خوبان را به جای خویشان انتخاب می کنیم" به عنوان شعار این جبهه انتخاب شده است، افزود: انتخاب افراد اصلح و معرفی به مجلس می تواند بسیاری از مشکلات جامعه را حل کند.

انتهای پیام/ایلناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۲۵
طلوع خورشید ۰۶:۵۳
اذان ظهر۱۲:۰۱
غروب خورشید ۱۷:۰۸
اذان مغرب ۱۷:۲۸
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۷
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :273
بازديد ديروز :66976
بازديد کل :7566468