محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۲     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۱۲

به گزارش سایت زنجان ، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ، با بیان اینکه همزمان با راهپیمایی پر شور مردم انقلابی استان زنجان پایگاه‌های ثبت‌نام از حامیان برپا می‌شود، گفت: این پایگاه‌ها در مسیر راهپیمایی ازسبزه‌میدان به سمت میدان انقلاب استقرار می‌یابد.

وی با تأکید بر اینکه یکی از اهداف کمیته امداد استان زنجان استفاده از ظرفیت‌های موجود برای کمک به مددجویان و نیازمندان است، افزود: پایگاه‌های جذب حامی در مسیر راهپیمایی یوم‌الله ۱۳آبان  در شهر زنجان آماده ثبت‌نام از خیران و نیکوکاران برای حمایت از کودکان یتیم و غیریتیم نیازمند است.

صفری با اشاره به اینکه خیران و نیکوکارانی نسبت به امور نیازمندان و محرومین احساس مسئولیت می‌کنند، از آنها دعوت کرد از فرصت فراهم شده نیز استفاده کرده و همچون مناسبت‌های ملی و مذهبی دیگر به یاری فقرا و نیازمندان بشتابند.

وی با اشاره به اینکه برخلاف چالش‌های اقتصادی، مردم نیکوکار پایتخت شور و شعور حسینی با درک صحیح از شرایط موجود مشارکت مناسبی در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد داشته‌اند، گفت: با مشارکت مطلوب خیران و حامیان زنجانی میانگین سرانه ماهیانه ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان به ۵۱۲ هزار تومان رسیده است.

وی یادآور شد: هم‌اکنون ۲ هزار و ۹۶۲ کودک یتیم و غیریتیم از خدمات کمیته امداد استان زنجان بهره‌مند هستند که ۱۲ هزار و ۷۶۴ خیر به عنوان حامی از آنها حمایت مادی و معنوی می‌کنند.

انتهای پیام/ایکنا
تماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۲۵
طلوع خورشید ۰۶:۵۳
اذان ظهر۱۲:۰۱
غروب خورشید ۱۷:۰۸
اذان مغرب ۱۷:۲۸
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۷
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :273
بازديد ديروز :66976
بازديد کل :7566468