محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۹۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۱۳

 به گزارش سایت زنجان ، فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: یوم الله ۱۳ آبان ماه نشانه استکبار ستیزی و نماد ظلم ستیزی ملت ایران است.

سردار رحیم جهانبخش افزود: مردم با حضور پررنگ خود در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه، دشمنان کوردل را درمانده، مایوس و ناامیدتر کردند.

وی با بیان اینکه مجموعه فرماندهی انتظامی استان زنجان نیز همگام با دیگر اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی باشکوه شرکت کردند، اظهار داشت: درایت و تیز بینی‌های مقام معظم رهبری و حضور همیشه در صحنه مردم، همواره طرح‌ها و برنامه‌های دشمنان را خنثی و بی‌اثر کرده است.
 فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی همیشه کوشیده‌اند تا با تفرقه‌افکنی میان مسلمانان و شایعه پراکنی‌ها، اذهان جوامع اسلامی را آلوده و فضای اتحاد وحدت و همدلی مسلمانان را با تبلیغات مسموم و مایوس کننده برهم بزنند.
سردار جهانبخش افزود: ملت ایران اسلامی همواره هوشیار و آگاه هستند و هرجا احساس کنند نیاز به حضور آنان در صحنه می‌باشد با عشق و علاقه وافر به میدان آمده و توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان را خنثی و بی‌اثر کرده‌اند. 
وی، اظهار داشت: پلیس با حضوری هوشیارانه و با اجرای طرحهای امنیتی و انتظامی ضمن برقراری نظم و امنیت کامل راهپیمایی ۱۳ آبان دوشادوش ملت همیشه در صحنه زنجان در این نمایش اقتدار شرکت کرد.

راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور در استان زنجان نیز برگزار شد و شرکت‌کنندگان در این آئین، با مشتهای گره کرده و سردادن شعارهای ضد استکباری، دسیسه‌ها و توطئه‌های استکبار جهانی را محکوم کردند.

انتهای پیام / ایرناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۲۵
طلوع خورشید ۰۶:۵۳
اذان ظهر۱۲:۰۱
غروب خورشید ۱۷:۰۸
اذان مغرب ۱۷:۲۸
نیمه شب شرعی ۲۳:۱۷
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :364
بازديد ديروز :66976
بازديد کل :7566559