محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۵۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۲۰

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان دکتر محمدی مدیر درمان استان زنجان در گفتگو با خبرنگار تامین اظهار داشت گواهی استراحتهای پزشکی بیمه شدگان تامین اجتماعی در شورای پزشکی مدیریت درمان استان بررسی و مورد تایید قرار می گیرد.

دکتر محمدی چتر حمایتی سازمان را بسیار گسترده دانست و گفت در مواردی که بیمه شده به دلیل بیماری یا بروز حوادث ناشی و غیر ناشی از کار و یا بیماریهای حرفه ای ، به طور موقت ، توانایی انجام کار را نداشته باشد و به تبع آن از دریافت مزد و حقوق محروم شود ، سازمان تامین اجتماعی با رعایت شرایط قانونی بخشی از حقوق و دستمزد او را در این مدت جبران می کند.

مدیر درمان استان زنجان داشتن مدارک لازم  برای استراحتهای پزشکی را ضروری خواند و افزود بیمه شدگان برای اطمینان از تایید استراحتهای پزشکی باید مدارک درمانی موضوع گواهی استراحت پزشکی پزشک معالج در تاریخ اعلام بیماری را همراه داشته باشند.

وی یاد آور شد در تمام گواهی ها باید نوع بیماری ، مدت بستری در بیمارستان یا استراحت در منزل به تفکیک و با صراحت مشخص شده باشد ودارای تاریخ صدور باشند واستراحت صادره از تاریخ صدور گواهی معتبر بوده وقابل بررسی میباشد  . 

این مقام مسئول پیرامون تاییدیه های پزشک معتمد نیز تصریح کرد گواهی استراحت پزشکی براساس میزان استراحت تجویزی  جهت تائید ارجاع میگردد . استراحتهای پزشکی سه تا 60 روز با پزشک معتمد میباشد و استراحتهای بیش از 60 روز توسط شورای پزشکی و کمیسیون پزشکی مورد بررسی قرار میگیرد که در حال حاضر در استان زنجان در شهرستانهای زنجان ،ابهر و خدابنده شورای تخصصی پزشکی مسقر میباشد . 

استراحتهای ایام بارداری کما کان از تاریخ تولد توسط پزشک معتمد تائید میگردد و استراحتهای مازاد بر ایام استراحت بارداری که به قبل از زایمان می باشد به شرط وجود تهدید جانی برای مادر وجنین و بستری مادر امکان تائید وجود دارد . 

لازم به ذکر است کلیه استراحتهای پزشکی تائیدشده توسط پزشکان معتمد ، شورای پزشکی و کمیسیون پزشکی براساس کتابچه بیماریهای  ومحدوده استراحت پزشکی میباشد که برساس بیماری وشرایط فردی دارای حداقل و حداکثری میباشد . 

برچسب ها     


تماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۰
طلوع خورشید ۰۷:۲۱
اذان ظهر۱۲:۱۱
غروب خورشید ۱۷:۰۱
اذان مغرب ۱۷:۲۲
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۶
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :2728
بازديد ديروز :10106
بازديد کل :2923207