محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | درباره سایت استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۸۵     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۲۱

چندین مرحله وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از ساییدگی دندان استفاده کنید. اگر استرس باعث می شود دندان های خود را آسیاب کنید ، از دندانپزشک خود در مورد گزینه هایی برای کاهش استرس خود سوال کنید. شرکت در مشاوره استرس ، ورزش ، دیدن یک فیزیوتراپی یا گرفتن نسخه ای برای شل کننده های عضلانی از جمله گزینه هایی است که ممکن است ارائه شود.

علاوه بر این ، دندانپزشک شما می تواندبرای محافظت از دندان های شما در هنگام خواب ، با نگهبان دهان قرار دهد . محافظ دهان پوششی است که بر روی دندان پوشیده می شود و اغلب برای محافظت از دندان در برابر صدمه در برابر سنگ زنی دندان ها و در هنگام ورزش استفاده می شود.

تغییرات رفتاری برای سنگ زنی دندان ها
نکاتی برای کمک به جلوگیری از سنگ زنی دندان ها عبارتند از:

از خوردن غذاها و نوشیدنی هایی که حاوی کافئین هستند ، مانند نوشیدنی ها ، شکلات و قهوه ، خودداری کنید یا آن ها را قطع کنید.
از الکل خودداری کنید. آسیاب بعد از مصرف الکل شدت می یابد.
از داروهای حاوی آمفتامین در درمان اختلال کم توجهی بیش فعالی و اختلالات خواب خودداری کنید یا از کمترین دوز موثر خودداری کنید.
مداد یا قلم یا هر چیز دیگری را که غذا نیست ، نجوید. از جویدن آدامس اجتناب کنید زیرا باعث می شود عضلات فک شما به چسبیدن بیشتر عادت کنند و باعث می شود دندان هایتان را نرم تر کنید.
به خودتان آموزش دهید که دندان های خود را محکم یا خرد نکنید. اگر متوجه شدید که در طول روز دندان هایتان را چسبیده یا آسیاب می کنید ، نوک زبان خود را بین دندان های خود قرار دهید. این عمل عضلات فک شما را برای آرامش تمرین می کند.
ماهیچه های فک خود را در شب با نگه داشتن یک دستشویی گرم در مقابل گونه خود در جلوی گوش گوش خود آرام کنید.
برچسب ها     


تماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۸
طلوع خورشید ۰۷:۲۷
اذان ظهر۱۲:۲۷
غروب خورشید ۱۷:۲۶
اذان مغرب ۱۷:۴۶
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۲
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1271
بازديد ديروز :7223
بازديد کل :3568069