محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۶۵     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۲۱

 به گزارش سایت زنجان ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه در استان زنجان آرد یارانه‌ای تا پایان‌ماه توزیع شده است، گفت: قطعا پروسه قیمت‌گذاری تا پایان آبان‌ماه طول خواهد کشید.

ناصر فغفوری درباره آخرین تصمیمات اتخاذ شده در ارتباط با قیمت‌گذاری نان اظهار کرد: فعلا تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به اینکه در استان زنجان آرد یارانه‌ای تا پایان‌ماه توزیع شده است، گفت: قطعا پروسه قیمت‌گذاری تا پایان آبان‌ماه طول خواهد کشید.

وی با بیان اینکه افزایش ثیمت نان به صورت منطقه‌ای و با یک رنج هماهنگ که چندان هم بالا نیست، تعیین خواهد شد، تصریح کرد: در واقع در کل منطقه شمالغرب قیمت جدیدی اعمال نشده است.

فغفوری با اشاره به اینکه افزایش قیمت آرد را در این پروسه قیمت‌گذاری نخواهیم داشت، افزود: اما قیمت نان در حد متعادل تغییر خواهد کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان افزود: قیمت گذاری قبلی مربوط به مهر ماه سال 1393 بود و هم اکنون 5 سال از آن می‌گذرد و طبیعی است که نانوا در این مدت متحمل هزینه‌هایی شده است، هزینه‌هایی که ناشی از نوسانات حق و حقوق کارگری و یا سایر مسائل بوده است، پس قطعا قیمت‌گذاری به صورتی خواهد بود که این هزینه‌ها را پوشش دهد تا کم‌فروشی در حوزه نان رخ ندهد.

طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور، قیمت‌گذاری نان به ستادهای استانی تنظیم بازار به ریاست استانداران محول شده و استان‌ها مختارند بر اساس تورم و نوسانات قیمتی اقدام به افزایش قیمت کنند.

انتهای پیام/ فارستماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۴۷
طلوع خورشید ۰۷:۱۸
اذان ظهر۱۲:۰۹
غروب خورشید ۱۷:۰۰
اذان مغرب ۱۷:۲۱
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۳
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1209
بازديد ديروز :16740
بازديد کل :2876273