محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۳۰۷     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۲۲

به گزارش سایت زنجان ، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر گرامی اسلام و هفته وحدت، مرحله دوم طرح آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در زنجان آغاز شد.

حجت‌الاسلام مختار کرمی گفت: طرح آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در راستای کمک به نیازمندان اجرا می شود.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در راستای تحقق نیت واقفان و با کمک خیران نیک‌اندیش نسبت به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان اقدام می‌کند، ادامه داد: این طرح به مناسبت ۱۷ ربیع‌الاول، سالروز میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و هفته وحدت اجرا می‌شود.

 وی ادامه داد: این طرح ویژه زندانیان جرایم غیرعمد است که به علت شرایط اقتصادی و یا هر علت غیر عمد دیگری به زندان افتاده و به علت ناتوانی از پرداخت جریمه یا دیه مجبور به تحمل زندان هستند.

 این مقام مسئول ادامه داد: در مرحله نخست این طرح از محل عواید موقوفات 2 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان زنجان به کانون خانواده خود بازگشتند.

 به گفته حجت الاسلام کرمی، سازمان اوقاف و امور خیریه برای مشارکت خیران در این طرح شماره حساب بانک مسکن به شماره کارت ۸۰۰۱‌‌‏-۸۰۰۱‌‌‏-۲۳۱۳‌‌‏-۶۲۸۰ ‌‏و شماره حساب ۱۴۰۰۵۲۷۹۳۳۷ و شماره شبا IR۵۴۰۱۴۰۰۴۰۰۰۰۰۱۴۰۰۵۲۷۹۳۳۷ ‌‏به نام سازمان اوقاف و امور خیریه را در حمایت از آزادی زندانیان را در اختیار عموم مردم و خیران قرار داده و  هر شهروند می‌تواند به اندازه توان مالی خود می تواند در این کار خیر سهیم باشد.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان تصریح کرد: هزینه‌کرد عواید موقوفات در چنین امور خیری علاوه بر تشویق مردم به مشارکت در آن موجب تبلیغ وقف نیز خواهد شد.

انتهای پیام/ شبستان
 تماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۴۷
طلوع خورشید ۰۷:۱۸
اذان ظهر۱۲:۰۹
غروب خورشید ۱۷:۰۱
اذان مغرب ۱۷:۲۱
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۴
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :7440
بازديد ديروز :10168
بازديد کل :2892672