محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۱۹۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۲۳

به گزارش سایت زنجان ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: فراخوان ارائه طرح‌های پژوهشی برای اجرای اولویت‌های امسال استان، ظرف چند هفته آینده منتشر می‌شود.

شهرام طهماسبی اظهار کرد: ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار برای بخش پژوهش استان در نظر گرفته شده که از این میزان اعتبار اختصاص یافته، ۱۲۰ میلیون تومان صرف تعهدات سال گذشته، ۹۰ میلیون تومان برای طرح‌های سال‌های قبل از ۹۷ و حدود ۵۵۰ میلیون تومان نیز برای اجرای طرح‌های پژوهشی در سال‌جاری هزینه می‌شود.

این مسئول ادامه داد: بر اساس ظرفیتی که قانون بودجه سال گذشته و امسال ایجاد کرد، یک درصد اعتبار پژوهشی دستگاه‌های اجرایی به صورت تجمیعی و فارغ از دیدگاه‌های بخشی و دستگاهی برای انجام طرح‌های اولویت‌دار در استان هزینه می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم شناسایی مسائل نیازمند پژوهش در استان، افزود: بر اساس نظر اعضای کارگروه تخصصی آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان، توسعه گردشگری، خام‌فروشی و سهم پایین صنایع تبدیلی و غذایی، ایجاد زنجیره‌های عرضه کشاورزی متناسب با ظرفیت‌ها، سواد سلامت و سبک زندگی سالم، نگاشت زیست‌بوم کارآفرینی، تحکیم بنیاد خانواده، بقایای کود و سم در اراضی و محصولات کشاورزی و توسعه پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش بنیان، هشت اولویت پژوهشی استان در سال‌جاری است.

طهماسبی تصریح کرد: سال گذشته پنج موضوع از مسائل استان جزو اولویت‌های پژوهشی استان انتخاب شد که بیش از ۱۰۰ طرح پژوهشی (پروپوزال) از سوی محققان و دانشگاهیان برای اجرای آن‌ها به دبیرخانه کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری ارسال و در نهایت پنج طرح برای اجرا تایید شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان، خاطرنشان کرد: پژوهش‌های زیرساختی تاثیر بسیاری در توسعه استان دارد، به همین دلیل باید بر این پژوهش‌ها توجه ویژه‌ای شود که در همین راستا فراخوان ارائه طرح‌های پژوهشی برای اجرای اولویت‌های امسال استان، ظرف چند هفته آینده منتشر می‌شود.

انتهای پیام/ ایسناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۰
طلوع خورشید ۰۷:۲۱
اذان ظهر۱۲:۱۱
غروب خورشید ۱۷:۰۱
اذان مغرب ۱۷:۲۲
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۶
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :2356
بازديد ديروز :10106
بازديد کل :2922835