محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۸۴     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۲۳

به گزارش سایت زنجان ، فتح الله حقیقی در جلسه شورای دانشگاه‌های استان اظهار داشت: در حال نهایی کردن مجوز واحد تولیدی دارو سازی دانشگاه علوم پزشکی زنجان هستیم.
 فتح الله حقیقی با اشاره به تمایل سرمایه‌گذاری یکی از شرکت‌های داروسازی در واحد داروسازی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، بیان کرد: به گروهی که رغبت به سرمایه‌گذاری دارند گفته‌ام تا پیشنهادهای خود را آماده کنند و در اختیار مجموعه دانشگاه علوم پزشکی زنجان قرار دهند.

وی با تاکید بر جلسه قرارگاه دارویی مطرح کرد: جلسه قرارگاه دارویی که امروز قرار بر برگزاری آن بود کنسل کردم تا در این جلسه حضور داشته باشم و در خصوص وضعیت دارویی استان هم اندیشی کنیم.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه بزرگترین هنر یک رئیس دانشگاه تامین نیاز های مالی دانشگاه است، ادامه داد: این نیاز روز دانشگاه‌ها است و اگر رئیس دانشگاه دنبال این امر نرود دانشجو ها معترض می شوند.

حقیقی با بیان اینکه دبیری موضوع پژوهش و فناوری دست دستگاه های اداری بود، افزود: من همه این ها را حذف کردم و دبیری پژوهش و فناوری را به دانشگاه ها منتقل کردم.

 مقام عالی استانی با اشاره به اینکه اگر در دانشگاه‌ها گفتمان را تصحیح کنیم و سیستم مدیریت را از رخوت و خمودگی نجات بدهیم کار بزرگی را انجام داده‌ایم٬ خاطر نشان کرد: دوست دارم در محیط دانشجویی باشم و عیب نمی‌دانم که دانشجوها اعتراض کنند.

استاندار زنجان با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من در 9 استان کار انتخاباتی کرده‌ام ولی حتی یک کارمند از سیستم مدیریتی من به قوه قضائیه برای تخلف در انتخابات مراجعه نکرده است.

حقیقی با اشاره به اینکه در بحث انتخابات من همیشه خواسته‌ام قانون را اجرا کنم٬ افزود: ما باید تلاش کنیم که مشارکت مردم در انتخابات زیاد باشد و کسی در استان تماشاچی نباشد.

حقیقی با اشاره به اینکه هر کار مهمی که در کشور رخ داده است محور آن کار جوانان بوده‌اند، عنوان کرد: برای نشاط دانشجویان باید وزارت علوم یک برنامه منسجم داشته باشد.

وی با اشاره به اتاق فکرهای تشکیل شده در استانداری برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات، گفت: در حد توان خود به دنبال افزایش مشارکت مردم در انتخابات هستیم.
انتهای پیام/برناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۴۷
طلوع خورشید ۰۷:۱۸
اذان ظهر۱۲:۰۹
غروب خورشید ۱۷:۰۰
اذان مغرب ۱۷:۲۱
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۳
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1178
بازديد ديروز :16740
بازديد کل :2876242