محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۳۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۲۳

به گزارش سایت زنجان ، رئیس شورای اسلامی استان زنجان احداث و بهره‌برداری از بازارچه‌های مشاغل خانگی را از جمله اقدامات مثبت برای کمک به خانواده‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست عنوان کرد و گفت: ساخت این بازارچه در مراحل پایانی است.
سجاد خدایی در جلسه مشترک با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به اینکه شورای پنجم به هیچ وجه عافیت طلبی و منفعت‌طلبی را برنمی‌تابد و در راستای انجام رسالت‌های خود ثابت قدم است، اظهار کرد: شوراها با گستره وسیع فعالیتشان، ظرفیت مردمی عظیمی در  مسیر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد هستند.
رئیس شورای اسلامی استان زنجان آمادگی شورای فرادست را در راستای پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی اعلام کرد و افزود: تفاهم‌نامه‌ای به منظور همکاری دو جانبه شورای استان زنجان و دبیرخانه شورای هماهنگی مواد مخدر تدوین شده و در مرحله بررسی حقوقی قرار دارد و امیدواریم استان زنجان به عنوان ارائه دهنده این طرح در عمل نیز در عرصه تحقق آن پیشتاز باشد.
وی تصریح کرد: در این راستا می‌توان از ظرفیت شوراها در بحث تولید و اشتغال معتادان بهبود یافته، ایجاد زیر ساخت‌ها و اماکن تفریحی و رفاهی و آموزش‌های شهروندی و روستاوندی در حوزه مسائل اجتماعی بهره برد.
خدایی احداث و بهره‌برداری از بازارچه‌های مشاغل خانگی را از جمله اقدامات مثبت شهرداری زنجان بری کمک و حمایت از خانواده‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست عنوان کرد و گفت: ساخت این بازارچه در مراحل پایانی ساخت است.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر زنجان افزود: مادامی که شغل پایداری برای بهبود یافتگان اعتیاد فراهم نشود، نمی‌توان انتظار ماندگاری بهبودی را داشت.
در ادامه جلسه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان نیز با استقبال از حسن توجه شورای فرادست به مقوله مبارزه با اعتیاد از عضویت شورای استان در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و کمیته‌های تخصصی ذیل آن استقبال کرد.
فاطمه رضایی تلاش در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را از وظایف مدیریت شهری و روستایی در راستای تحقق حقوق شهروندی برشمرد و گفت: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در راستای اجرای این طرح آماده همکاری با شورای استان است.
انتهای پیام/فارس
تماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۰
طلوع خورشید ۰۷:۲۱
اذان ظهر۱۲:۱۱
غروب خورشید ۱۷:۰۱
اذان مغرب ۱۷:۲۲
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۶
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :2728
بازديد ديروز :10106
بازديد کل :2923207