محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۸۷     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۲۳

به گزارش سایت زنجان ، کارشناس مسئول فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان زنجان گفت: کتاب‌های موجود در نمایشگاه‌های کتاب در مدارس با تخفیف ۲۰ درصدی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

اکبر آقایاری در رابطه با برگزاری نمایشگاه کتاب در مدارس استان، اظهار کرد: کتاب‌هایی که در نمایشگاه کتاب وجود دارند از طریق وزارتخانه انتخاب می‌شوند و کارگروه انتخاب شده از استان جهت انتخاب کتاب به مرکز اصلی نمایشگاه مراجعه و کتاب‌های مناسب را انتخاب می کنند.

وی تصریح کرد: ۱۵۰ عنوان کتاب برای مقاطع سه‌گانه استان انتخاب شده است که این کتاب‌ها در قالب بسته‌های ۵۰۰ هزار الی ۶۰۰ هزار تایی با تخفیف ۲۰ درصدی در اختیار مدارس قرار گرفته و مدارس نیز این کتاب‌ها را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند.

این مسئول اظهار کرد: نمایشگاه‌های کتاب در طول هفته کتاب در ۲۰۴ مدرسه استان دایر است و کتاب‌هایی که برای نمایشگاه انتخاب شده‌اند کتاب‌های بسیار مفیدی هستند و ناشران موفقی نیز در این نمایشگاه‌ها حضور دارند.

آقایاری در رابطه با دیگر برنامه‌های برنامه‌ریزی شده برای هفته کتاب، خاطرنشان کرد: برنامه‌های مختلفی نیز مانند تجلیل از دانش‌آموزان برتر حوزه کتابخوانی، تقدیر از خیرین فرهنگی در حوزه کتاب، اعزام منتخبین برتر کتابخوانی به جشنواره کشوری دانایی و کتابخوانی، جشن اهدای کتاب به کتابخانه‌های مدارس و اجرای طرح وجین در کتابخانه‌های مدارس در هفته کتاب برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ ایسناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۴۷
طلوع خورشید ۰۷:۱۸
اذان ظهر۱۲:۰۹
غروب خورشید ۱۷:۰۰
اذان مغرب ۱۷:۲۱
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۳
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1209
بازديد ديروز :16740
بازديد کل :2876273