محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۷۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۲۴

به گزارش سایت زنجان ، استاندار زنجان با بیان این‌که بومی‌گزینی از اولویت‌های ایجاد اشتغال در استان است، افزود: زنجانی‌ها تا پایان امسال سه جشن اشتغال می‌گیرند.

فتح‌الله حقیقی ظهر امروز در دیدار مردمی در شهر صائین‌قلعه، با بیان این‌که در طی 11 ماهه گذشته حتی یک واحد تولیدی در استان تعطیل نشده است، اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته، امسال کارخانه روغن‌نباتی جهان نیز به چرخه بازگشته و دو واحد تولیدی نیز به چرخه باز خواهند گشت‌.

وی ادامه داد: امسال هفت واحد تولیدی در استان با اعتباری بالغ بر ۲۵۰۰ میلیارد تومان با حضور مسئولان کشوری افتتاح خواهد شد.

این مسئول با اشاره به این‌که مردم اشتغال‌های ایجاد شده را حس کنند، کمیته رصد اشتعال در استان ایجاد شده است، گفت: این کمیته موظف به رصد اشتغال‌های ایجاد شده بالای ۱۰۰ نفر است.

نماینده عالی دولت در استان زنجان با بیان این‌که بومی‌گزینی از اولویت‌های ایجاد اشتغال در استان است، افزود: زنجانی‌ها تا پایان امسال سه جشن اشتغال می‌گیرند.

حقیقی با اشاره به مشکل اختلاف زمین کشاورزی بین دولت و کشاورزان، ادامه داد: برای حل این مشکل، طرح کاداستر اجرایی می‌شود که در اجرای این طرح جزو سه استان پیشرو کشور هستیم.

وی با بیان این‌که در حوزه دامپروری نیز گام‌های خوبی در استان برداشته شده است، افزود: مجموعه پرورش دام سبک ۶۰ هزار راسی استان که در نوع خود در کشور بی‌نظیر است، در حال حاضر ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

حقیقی با اشاره به این‌که برای بیان و دیدن واقعیت‌های استان با ۱۲۰ مسئول ملی ملاقات شده است، بیان کرد: در سال ۹۸ تقریبا همه کابینه در زنجان حضور یافته‌اند.

نماینده عالی دولت در استان زنجان با تاکید بر این‌که در شرایط کنونی همه ما موظف‌ایم جامعه را آرام نگه داریم، ادامه‌ داد: آرام نگه داشتن جامعه یعنی ضربه سنگین به دشمنان و تقویت اتحاد و همدلی که مایوسی دشمنان را در پی دارد.

وی با بیان این‌که در این چهل سال اگر آمریکا زورش به کشورمان می‌رسید، از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کرد، خاطرنشان کرد: امروز با پشتیبانی مردم سپاه و نیروهای مسلح ما قادر به زدن هر نقطه‌ای به صورت هوشمندانه هستیم.

انتهای پیام/ایسنا
تماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۴۷
طلوع خورشید ۰۷:۱۸
اذان ظهر۱۲:۰۹
غروب خورشید ۱۷:۰۰
اذان مغرب ۱۷:۲۱
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۳
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1209
بازديد ديروز :16740
بازديد کل :2876273