محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۸۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۲۵

به گزارش سایت زنجان ،  حجت‌الاسلام مختار کرمی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، امروز، ۲۲ آبان‌ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سازمان اوقاف طرح جدیدی را برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد آغاز کرده که مرحله نخست آن در عید غدیر اجرا شد.

وی ادامه داد: مرحله دوم طرح آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در ۱۷ ربیع‌الاول، سالروز میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و هفته وحدت اجرا می‌شود که در این راستا مشارکت خیران می‌تواند راهگشا باشد و شیرنی زندگی را به خانواده‌ها برگرداند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان بیان کرد: با اشاره به اینکه  اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در راستای تحقق نیت واقفان و با کمک خیران نیک‌اندیش نسبت به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان اقدام می‌کند و در این راستا شماره حسابی برای مشارکت خیران اعلام شده است.

وی با اشاره به کمک اوقاف زنجان برای جامعه و زندانیان ناتوان مالی افزود: افراد شریف بسیاری در جامعه وجود دارند که به علت شرایط اقتصادی و یا هر علت غیرعمد دیگری به زندان افتاده و به علت ناتوانی از پرداخت جریمه یا دیه مجبور به تحمل زندان هستند.

کرمی بیان کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه برای مشارکت خیران در این طرح شماره حساب بانک مسکن به شماره کارت ۸۰۰۱‌‌‏-۸۰۰۱‌‌‏-۲۳۱۳‌‌‏-۶۲۸۰ ‌‏و شماره حساب ۱۴۰۰۵۲۷۹۳۳۷ و شماره شبا IR۵۴۰۱۴۰۰۴۰۰۰۰۰۱۴۰۰۵۲۷۹۳۳۷ ‌‏به نام سازمان اوقاف و امور خیریه را در حمایت از آزادی زندانیان را در اختیار عموم مردم و خیران قرار داده و هر شهروند می‌تواند به اندازه توان مالی خود در این کار خیر سهیم باشد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان یادآور شد: در مرحله نخست اجرای این طرح، به برکت عواید موقوفات ۲ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان زنجان و در کل کشور ۳۲۰ زندانی به کانون خانواده خود بازگشتند.

وی با اشاره به اینکه یکی از مؤثرترین راه‌های تبلیغ سنت حسنه وقف بیان کارکردهای وقف و آثار و برکات آن است، اضافه کرد: هزینه‌کرد عواید موقوفات در چنین امور خیری علاوه بر تشویق مردم به مشارکت در آن موجب تبلیغ وقف نیز خواهد شد.

انتهای پیام/ایکناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۴۷
طلوع خورشید ۰۷:۱۸
اذان ظهر۱۲:۰۹
غروب خورشید ۱۷:۰۰
اذان مغرب ۱۷:۲۱
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۳
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :1178
بازديد ديروز :16740
بازديد کل :2876242