محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | ورود به خبرهای زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۰۰     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۸/۲۵

به گزارش سایت زنجان ، مدیرحج و زیارت استان زنجان گفت: تنها نقل و انتقالاتی در زمینه فیش‌های حج عمره و تمتع مورد قبول است که در دفاتر اسناد رسمی دارای مجوز از سازمان حج و زیارت انجام شود و افراد مراقب کلاه‌برداران باشند.

فرامرز بابایی، مدیرحج و زیارت استان زنجان اظهار کرد: طبق برنامه‌‌ریزی سازمان حج و زیارت کشور ثبت‌نام زائران حج ۹۹ از بهمن ماه سال جاری آغاز می‌شود و کاروان‌های زیارتی استان آماده ثبت نام و انجام کارهای مربوطه در این زمینه هستند.

وی با بیان اینکه هنوز جزئیاتی در خصوص نحوه ثبت‌نام و تعیین تکلیف فیش‌های موجود ارائه نشده است، افزود: برنامه‌ریزی مقدماتی حج تمتع ۹۹ در دستور کار است و پس از انجام مراحل اولیه مدیران کاروان‌ها فراخوان می‌شوند.

مدیرحج و زیارت استان زنجان با اشاره به اینکه دارندگان فیش‌های ثبت‌نام و ودیعه‌گذاران باید آماده باشند، افزود: تنها نقل و انتقالاتی در زمینه فیش‌های حج عمره و تمتع مورد قبول است که در دفاتر اسناد رسمی دارای مجوز از سازمان حج و زیارت انجام شود.

وی با اشاره به اینکه دستورالعمل لازم در خصوص انتقال فیش‌ها به دفاتر زیارتی و حج و زیارت استان‌ها ابلاغ شده است، تصریح کرد: همشهریان از خرید و فروش فیش‌های حج خارج از ضوابط ارائه شده، پرهیز کنند.

بابایی خاطرنشان کرد: در سال جاری یک هزار و ۶۰۰ نفر از استان زنجان به حج مشرف شدند و مشکلی در اعزام و بازگشت حجاج به وجود نیامد.

انتهای پیام/ایکناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۰
طلوع خورشید ۰۷:۲۱
اذان ظهر۱۲:۱۱
غروب خورشید ۱۷:۰۱
اذان مغرب ۱۷:۲۲
نیمه شب شرعی ۲۳:۲۶
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :2325
بازديد ديروز :10106
بازديد کل :2922804