محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | درباره سایت استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۴۸     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۹/۱۶

به گزارش سایت زنجان ، دکتر عظیمی رئیس دفتر اسناد پزشکی سازمان  از اجرای ماده 68 قانون تامین اجتماعی خبر داد.

دکتر عظیمی با اشاره به اجرای این قانون افزود بر اساس ماده 68 قانون تامین اجتماعی، ارائه خدمت زایمان به بیمه شدگان منوط به بیمه پردازی حداقل به مدت 60 روز در یکسال قبل از انجام وضع حمل است.

وی افزود بر این اساس کلیه مراکز درمانی موظف هستند قبل از ارائه خدمت زایمان ، سوابق بیمه ای بیمار را رویت نمایند.

رئیس دفتر اسناد پزشکی تامین اجتماعی استان زنجان اظهار داشت بیمه شدگانی که در بیمارستانهای طرف قرارداد بستری میشوند ناظرین بیمارستانی ما مستقر درآن بیمارستان، بصورت آنلاین میتوانند استحقاق درمان بیمار را از سیستم اخذ نمایند.

دکتر عظیمی در زمینه بیمارانی که در بیمارستانهای غیر طرف قرار داد بستری میشوند نیز تصریح کرد این قبیل بیمه شدگان باید قبل از مراجعه و بستری در مراکز درمانی غیر طرف قرار داد از پرداخت حق بیمه و 60 روز قبل از زایمان خود اطلاع داشته باشند تا منجر به بروز مشکلات بعدی از جمله اخذ و تحویل صورتحساب به کارگزاریها و عدم پذیرش آن از سوی کارگزاریها نگردد . 

وی در پایان این گفتگو خاطر نشان ساخت بیمه شدگانی که 60 روز پرداخت حق بیمه خود را قبل از زایمان در طول آن سال پرداخت کرده باشند، میتوانند از کمکها و معاینه‌ های طبی و معالجات قبل از زایمان و حین زایمان و بعد از وضع حمل نیزاستفاده نمایند.

انتهای پیام/روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجانتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۸
طلوع خورشید ۰۷:۲۸
اذان ظهر۱۲:۲۶
غروب خورشید ۱۷:۲۴
اذان مغرب ۱۷:۴۴
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۱
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :3627
بازديد ديروز :4898
بازديد کل :3558862