محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | درباره سایت استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۴۲     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۹/۱۸

به گزارش سایت زنجان ، معاون اقتصادی استانداری زنجان برضرورت نظارت بر قیمت ها تاکید کرد و گفت: به افزایش قیمت‌های غیرمنطقی‌ باید به صورت جدی ورود کنیم.
 فرامرز نیک‌سرشت شامگاه دیروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان زنجان اظهار کرد:  آمارها نشان می دهد افزایش محسوسی در قیمت کالاها در استان زنجان نداشتیم.
معاون اقتصادی استانداری زنجان با تاکید بر نظارت بیشتر بر خرده فروشی ها یادآور شد: باید نظارتها طوری باشد که خرده‌ فروشی‌ها آن را احساس کنند.
این مقام مسئول با تاکید براینکه برخی از افزایش قیمت‌ها که مرتبط با بنزین نیست دلایلی وجود دارد و برخی از افزایش قیمت‌ها منطقی است ولی برخی از افزایش‌ها را داریم که غیرمنطقی بوده و باید حتما رسیدگی شود.
معاون اقتصادی استانداری زنجان با اشاره به اینکه بازرسی‌ها و اقدامات مقابله‌ای که به منظور جلوگیری از افزایش قیمت‌ها انجام می‌شود باید توسط رسانه‌ها به مردم ابلاغ شود عنوان کرد: برخی از افزایش قیمت‌ها که هر ساله به دلیل شرایط فصلی اتفاق می‌افتد مقطعی بوده و یقینا دولت نیز بی تفاوت نیست.
نیک‌سرشت با اشاره به موضوع صادرات و تاثیر آن بر افزایش قیمت‌ها بیان کرد: باز شدن راه صادرات بر افزایش قیمت‌ها تاثیر می‌گذارد و دولت نیز به بحث صادرات و واردات یقینا ورود خواهد کرد.
وی با بیان اینکه به افزایش قیمت‌های غیرمنطقی‌ باید به صورت جدی ورود کنیم افزود: مردم از ما به عنوان حاکمیت انتظار دارند و چرا باید آهن آلات افزایش قیمت داشته باشد.
معاون اقتصادی استاندار زنجان افزود: برای افزایش قیمت آهن آلات باید یک منطق و مستندی وجود داشته باشد و حمل و نقل چقدر بر افزایش قیمت‌ها تاثیر دارد.
نیک‌سرشت عنوان کرد: در حال حاضر فصل سرما است و ساخت و ساز‌ آنچنانی وجود ندارد و افزایش قیمت نیز غیرمنطقی است.
ناصر فغفوری هم در این جلسه با اشاره به اینکه روزانه 250 بازرسی از اصناف فعال در استان زنجان انجام می‌شود اظهار کرد: تعداد بازرسی‌ها نسبت به گذشته 2.5 برابر افزایش یافته و این بازرسی‌ها منجر به تشکیل 510 پرونده شده است.
وی با اشاره به اینکه در استان زنجان 10 درصد بازرسی‌ها منجر به تشکیل پرونده شده است افزود: تشکیل پرونده‌ها در حوزه بازرسی از 5 درصد به 10 درصد افزایش یافته است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه در تلاش هستیم نظارتها را طوری انجام دهیم که رضایت مردم جلب شود عنوان کرد: با بررسی‌های انجام شده شاهد افزایش قیمت اقلام پرمصرف مردم بعد از افزایش قیمت بنزین در استان زنجان نبودیم و افزایش قیمت برخی از اقلام به لحاظ فصل تولید بوده که سالانه شاهد بروز این امر در مقاطع مختلف سال هستیم.
وی ابراز کرد: دریافت شکایات به صورت اینترنتی راه انداری شده است و افراد می‌توانند با مشاهده قیمت اقلام در سامانه آپ و بروز تخلفات در واحدهای صنفی‌، شکایت خود را در سامانه ثبت کرده و نتایج بازرسی نیز در این سامانه قابل مشاهده است.
انتهای پیام/شبستانتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۸
طلوع خورشید ۰۷:۲۸
اذان ظهر۱۲:۲۶
غروب خورشید ۱۷:۲۴
اذان مغرب ۱۷:۴۴
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۱
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :4030
بازديد ديروز :4898
بازديد کل :3559265