محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | درباره سایت استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۹۸     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۰۹/۲۱

به گزارش سایت زنجان ،رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با ایجاد لینک ارتباطی در سامانه آسان‌پرداخت (آپ)، امکان ارسال شکایت‌های مردمی از واحدهای صنفی و مشاهده نتیجه رسیدگی به صورت اینترنتی از طریق این سامانه فراهم شد.

ناصر فغفوری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: هم‌اکنون لینکی با عنوان «قیمت کالا و خدمات» در نرم‌افزار آپ، ایجاد شده و شهروندان می‌توانند ضمن مشاهده قیمت مصوب کالا و خدمات را در ۲ سطح حداقل و حداکثر در آن مشاهده کنند.

وی خاطرنشان کرد: مردم در صورت خرید و یا مشاهده قیمت‌ها بیش از حداکثر قیمت و یا نرخ مصوب می‌توانند از طریق گزینه ثبت شکایت، به ارسال شکایت اینترنتی به بازرسان این سازمان اقدام کنند.

فغفوری افزود: در بخش ثبت شکایت‌ها اطلاعاتی در خصوص محل، نوع کالا، قیمت فروش کالا و خدمات و در صورت صلاحدید، ثبت مشخصات فردی شاکی درج می‌شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: پس از ثبت شکایت، کد رهگیری به صورت پیامک به شماره فرد شاکی ارسال می‌شود.

وی اظهار داشت: با ثبت شکایت، مورد گزارش شده به بازرسان سازمان جهت مراجعه به محل و بررسی مورد، ارجاع می‌شود که در صورت مشاهده تخلف، پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

فغفوری خاطرنشان کرد: شهروندان در نهایت می‌توانند از طریق کد رهگیری ارسال شده نسبت به پیگیری و اخذ گزارش‌ها و نتیجه رسیدگی، اقدام کنند.

پیش از این نیز رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گفته بود: هم‌اکنون روزانه ۲۵۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی استان صورت می‌گیرد که نسبت به یک ماه گذشته ۲.۵ برابر افزایش یافته است.

استان زنجان ۴۰ هزار واحد صنفی دارد.
انتهای پیام/ ایرناتماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۸
طلوع خورشید ۰۷:۲۸
اذان ظهر۱۲:۲۶
غروب خورشید ۱۷:۲۴
اذان مغرب ۱۷:۴۴
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۱
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :4154
بازديد ديروز :4898
بازديد کل :3559389