محبوب ترین ها    | ۸ شرط ثبت‌نام و تقاضای مسکن ملی | درباره سایت استان زنجان          موضوعات داغ    | کلینیک شفیعیه زنجان | استان زنجان افراد آنلاین : ۲۲۳     تبلیغات | درباره سایت |
Loading...
محبوب ترین ها
۱۳۹۸/۱۰/۲۱

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: ۳۲هزار هکتار از زمین‌های ملی این استان موقوفه است و اوقاف آمادگی دارد امکان استفاده از این زمین‌ها را برای افرادی که برنامه و طرح سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف دارند، فراهم کند.
حجت الاسلام مختار کرمی افزود: زمین های در اختیار اوقاف در زنجان ظرفیت ها و ویژگی های متعددی دارند و برای بهره برداری در زمینه های مختلف، قابل استفاده است.  

وی خاطرنشان کرد: استفاده از زمین های موقوفه به شرط پرداخت حقوق موقوفات با موانع خاصی روبه‌رو نیست.  

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان به لزوم همکاری مردم در جهت استیفای حقوق موقوفات تاکید کرد و اظهار داشت: اگر شهروندان همکاری مناسبی داشته باشند، ما در مجموعه اوقاف می توانیم تصمیات بهتری بگیریم.  

وی اظهار داشت: متاسفانه ۴۰ درصد حقوق موقوفات در شهر قیدار که محدوده آن موقوفه است، پرداخت نمی شود و این مشکلاتی را به بار می آورد.  

حجت الاسلام کرمی افزود:در زمان حاضر اوقاف زنجان ۴۳۷ پرونده حقوقی در جهت احیا و استیفای حقوق موقوفات در این استان دارد که حل و فصل برخی از آنها ۲ تا ۳ سال طول می کشد.  

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: هم اکنون حدود ۲ هزار و ۸۰۰ موقوفه در این استان ثبت شده است که این موقوفات حدود ۳۱ هزار رقبه را شامل می‌شود.
تماس با ما
CAPTCHAآخرین مطالب سایت جامع استان زنجان

اوقات شرعی به وقت زنجان
اذان صبح۰۵:۵۸
طلوع خورشید ۰۷:۲۸
اذان ظهر۱۲:۲۶
غروب خورشید ۱۷:۲۴
اذان مغرب ۱۷:۴۴
نیمه شب شرعی ۲۳:۴۱
اوقات شرعی به تفکیک شهرستان

بازدیدها
بازديد امروز :3627
بازديد ديروز :4898
بازديد کل :3558862